ادامه روند افزایش تولید MEK در شرکت شیمی تکس آریا

پیام تبریک سرپرست شرکت بمناسبت عید نیمه شعبان
۱۳۹۸-۰۲-۰۱
آگهی مزایده فروش ۸۰ تن الکل سنگین (Heavy Alcohol)
۱۳۹۸-۰۲-۰۴
نمایش همه
ادامه روند افزایش تولید MEK در شرکت شیمی تکس آریا

مدیرمجتمع شرکت شیمی تکس آریا گفت: میزان تولید MEK نسبت به برنامه بودجه در فروردین ماه سال جاری مقدار ۸ درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی، مهندس ارجمندی مدیرمجتمع شرکت شیمی تکس آریا با اعلام این خبر افزود: در ماه اول سال توانستیم مقدار ۲۱۳ تن MEK را تولید کرده که این مقدار در مقایسه با این زمان در سال گذشته دو برابر افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: با ادامه پیدا کردن این روند افزایشی مطمئناً بودجه برنامه ریزی شده تحقق پیدا نموده و یا حتی می توانیم به میزان بالاتر از آن نیز برسیم.

ارجمندی تصریح کرد: این نکته قابل ذکر است که تحقق این مسئله با وجود مشکلاتی  که در واحد اسید کارخانه وجود دارد به وقوع پیوسته است  و این مهم  با تلاش همه پرسنل در واحدهای مختلف فنی به دست آمده است.

مدیرکارخانه شرکت شیمی تکس آریا اظهار داشت: امیدوارهستیم با یک بازسازی و نوسازی در تجهیزات حساس واحد اسید که در فرآیند تولید بسیار دچار خوردگی می شوند بتوانیم جلوی توقف ناخواسته تولید را بگیریم .

وی همچنین اضافه کرد: در تلاش هستیم با به سرویس آمدن برج شیشه ای شماره ۲ واحد تولید SBA و تهیه کاتالیست با کیفیت ظرفیت تولید را بالاتر ببریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *